Якби ви були в дисфункціональних або незадовільних стосунках, ви порвали б з такою людиною?
Більшість людей думають так само, як і ви. Очевидно, що найрозумніше вийти з нездорових та нещасливих стосунків. Але багато людей не вміють діяти раціонально в питаннях кохання. Поки одні бояться брати на себе зобов'язання, інші бояться закінчити стосунки.
Коментарів немає