На МКС відмовила російська система отримання кисню

На МКС відмовила російська система отримання кисню

На російському сегменті Міжнародної космічної станції (МКС) вийшла з ладу система отримання кисню. Про це в середу, 14 жовтня, повідомляє РИА Новости з посиланням на переговори екіпажу з Землею, які транслює NASA.

Як доповів фахівцю підмосковного Центру управління польотами російський космонавт, з ладу вийшла система отримання кисню "Електрон-ВМ", встановлена ​​в російському модулі "Зірка".

Коментарів немає