У Держтуризмі мріють, щоб українці хоча б раз на рік відпочивали за межами своєї області

У Держтуризмі мріють, щоб українці хоча б раз на рік відпочивали за межами своєї області

У Державному агентстві розвитку туризму України (ДАРТ) мріють, щоб кожна українська сім'я виїжджала на вікенд за межі своєї області хоча б один раз на рік.

Як передає Укрінформ, про це розповіла керівник відділу маркетингу та міжнародної співпраці ДАРТ Олена Каленська під час туристичного форуму «Дні гостинності у Запоріжжі», повідомляє пресслужба відомства.

Коментарів немає