У Збройних силах України протягом доби виявлено 19 нових хворих на коронавірусну хворобу COVID-19.
Як передає Укрінформ, про це йдеться у повідомленні командування Медичних сил ЗСУ.
У Збройних силах України протягом доби виявлено 19 нових хворих на коронавірусну хворобу COVID-19.
Як передає Укрінформ, про це йдеться у повідомленні командування Медичних сил ЗСУ.
Коментарів немає