Азербайджан відбив шість сіл самопроголошеного Карабаху

Азербайджан відбив шість сіл самопроголошеного Карабаху

27 вересня Азербайджан оголосив про контрнаступ своєї армії в напрямку Агдеринського і Тертерського районів, які контролює невизнана Нагірно-Карабаська Республіка. Вранці того дня збройні сили Вірменії обстріляли населені пункти й військові позиції Азербайджану, каже президент Ільхам Алієв, 58 років.

До вечора Азербайджан взяв під вогневий контроль дорогу, що сполучає Нагірний Карабах із Вірменією, і відбив шість сіл. Повідомив, що вбиті 550 військових Вірменії, знищені 22 танки, 15 зенітних ракетних комплексів, 18 безпілотників, вісім артилерійських установок, а також три склади з боєприпасами. З азербайджанської сторони загинули близько 200 осіб, знищені 30 одиниць бронетехніки та 20 безпілотників, стверджують вірмени.

Коментарів немає