Вийшла книга-альбом «Моя Антарктика», написана українським вченим, дипломатом, державним і громадським діячем, академіком НАН України і першим послом України у Британії Сергієм Комісаренком.
Про це в Фейсбуці повідомляє Національний антарктичний науковий центр, передає Укрінформ.
Коментарів немає