Два тигри достроково вийшли на пенсію після багаторічної роботи в німецькому цирку

Два тигри достроково вийшли на пенсію після багаторічної роботи в німецькому цирку

Амурська тигриця Джил і амурський тигр Сахіб багато років виступали в одному з німецьких цирків, однак через пандемію на манеж вони не виходили вже давно. Нині тварини, так би мовити, вийшли на вимушену дострокову пенсію.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє DW.

Коментарів немає