Кандидатом від партії "Сила і Честь" на посаду мера Києва став голова партії Ігор Смешко. Про це партія повідомила в неділю, 20 вересня. Також він очолить список партії на виборах до Київської міської ради. "Київ не заслуговує бути в такому стані як зараз, коли трамвайна колія впирається в торговельний центр, коли забудовуються парки, сквери, знищуються історичні будівлі", - наголосив Смешко.
Партія хоче створити у Київській міській раді фракцію, яка концентруватиметься на питаннях боротьби з корупцією, створення реального місцевого самоврядування, покращення медичного і комунального забезпечення жителів столиці.
Коментарів немає