Співачка Настя Каменських своїми іспаномовними хітами продовжує завойовувати Латинську Америку. І досить успішно — кліп співачки почали показувати в метро столиці Мексики.
Відео зі станції метрополітену Мехіко співачка виклала в своєму Instagram. «Вау! Вау! Вау! #AHUEVO на екранах метро Мехіко! Це змушує мене відчувати себе такою гордою, вдячної і щасливою! Люблю тебе, Мексика! Дякуб @isatvmex «, — написала Каменських в підписі до фото.
Допис, поширений NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux) 30 Вер 2020 р. о 12:39 PDT
Коментарів немає