Біатлоністка збірної України Віта Семеренко здала другий негативний тест на коронавірус, про це повідомляє Федерація біатлону України в Facebook.
Як інформує прес-служба команди, 33-річна спортсменка вже вирушила на тренувальній збір у Рамзау (Австрія).
Коментарів немає