Зеленський провів на Донбасі нараду з питань роботи Тристоронньої контактної групи

Зеленський провів на Донбасі нараду з питань роботи Тристоронньої контактної групи

На засіданні обговорили виконання домовленостей, досягнутих у Парижі під час зустрічі лідерів країн Нормандської четвірки торік у грудні

Під час робочої поїздки до Донецької області Президент України Володимир Зеленський на КПВВ «Майорське» провів нараду з питань роботи Тристоронньої контактної групи.

Коментарів немає