Від початку доби окупанти один раз порушили «тишу» на Донбасі

Від початку доби окупанти один раз порушили «тишу» на Донбасі

У суботу, 3 жовтня, у районі проведення операції Об'єднаних сил зафіксовано одне порушення режиму тиші, втрат немає.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС, передає Укрінформ.

Коментарів немає