Для школярів випустили комікси про COVID-19, маски та антисептики

Для школярів випустили комікси про COVID-19, маски та антисептики

Міністерство охорони здоров’я разом з Інститутом когнітивного моделювання розробили серію коміксів для школярів щодо необхідності носити захисні маски та користуватись антисептиками.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти та науки.

Коментарів немає