Окупанти зривали «тишу» біля Авдіївки та Лебединського

Окупанти зривали «тишу» біля Авдіївки та Лебединського

Російські окупаційні війська станом на 17.00 21 жовтня тричі порушили домовленості, досягнуті у Мінську 22 липня, та відкривали вогонь поблизу Авдіївки та Лебединського.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба штабу ООС у Фейсбук.

Коментарів немає