Російські окупаційні війська станом на 17.00 21 жовтня тричі порушили домовленості, досягнуті у Мінську 22 липня, та відкривали вогонь поблизу Авдіївки та Лебединського.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба штабу ООС у Фейсбук.
Російські окупаційні війська станом на 17.00 21 жовтня тричі порушили домовленості, досягнуті у Мінську 22 липня, та відкривали вогонь поблизу Авдіївки та Лебединського.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба штабу ООС у Фейсбук.
Коментарів немає