Окупанти за добу двічі зривали «тишу» на Донбасі

Окупанти за добу двічі зривали «тишу» на Донбасі

Минулої доби, 5 жовтня, у районах відповідальності українських бригад зафіксовано два порушення режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС, передає Укрінформ.

Коментарів немає