Двоє військовослужбовців, відрізані полум'ям під час гасіння пожежі під Верхньоторецьким, підірвалися на мінному полі противника.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє у Фейсбуці Оперативно-тактичне угруповання "Схід".
Двоє військовослужбовців, відрізані полум'ям під час гасіння пожежі під Верхньоторецьким, підірвалися на мінному полі противника.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє у Фейсбуці Оперативно-тактичне угруповання "Схід".
Коментарів немає