Відрізані пожежею під Верхньоторецьким військові підірвалися на мінному полі

Відрізані пожежею під Верхньоторецьким військові підірвалися на мінному полі

Двоє військовослужбовців, відрізані полум'ям під час гасіння пожежі під Верхньоторецьким, підірвалися на мінному полі противника.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє у Фейсбуці Оперативно-тактичне угруповання "Схід".

Коментарів немає