Новий закон стимулюватиме гідів виходити "з тіні" – голова Держтуризму

Новий закон стимулюватиме гідів виходити

Новий закон про туризм після його ухвалення дасть можливість гідам виходити "з тіні" та працювати за правилами, встановленими органами місцевого самоврядування.

Про це під час презентації в Укрінформі профільного законопроєкту сказала голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів, повідомляє кореспондент агентства.

Коментарів немає