Новий закон про туризм після його ухвалення дасть можливість гідам виходити "з тіні" та працювати за правилами, встановленими органами місцевого самоврядування.
Про це під час презентації в Укрінформі профільного законопроєкту сказала голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів, повідомляє кореспондент агентства.
Коментарів немає