Президент WBC Маурісіо Сулейман прокоментував ситуацію, що склалася з обов'язковим захистом чемпіонського титулу в надважкій вазі.
За його словами, чітка позиція організації щодо обов'язкового захисту пояса стосувалася тільки Ділліана Вайта (27-2, 18 КО). Переможець бою Ф'юрі - Вайлдер повинен був в наступному бою провести захист з Вайтом. Але у випадку з Олександром Повєткіним (36-2-1, 25 КО), який переміг Вайта, це не працює.
Коментарів немає