Окупанти порушили “тишу” під Новоолександрівкою

Окупанти порушили “тишу” під Новоолександрівкою

Від початку поточної доби зафіксоване одне порушення російськими окупантами домовленостей про припинення вогню на Донбасі, досягнутих 22 липня в рамках Тристоронньої контактної групи.

Про це штаб Операції об’єднаних сил повідомляє у Фейсбуці, передає Укрінформ.

Коментарів немає