Після карантинної перерви у Києві стартували зйомки повнометражного художнього фільму Egregor – пригодницького трилера з елементами містики.
Про це повідомляє пресслужба Держкіно, передає Укрінформ.
Після карантинної перерви у Києві стартували зйомки повнометражного художнього фільму Egregor – пригодницького трилера з елементами містики.
Про це повідомляє пресслужба Держкіно, передає Укрінформ.
Коментарів немає