Ткаченко відкрив виставку «Золото Поділля» і закликав ходити у музеї

Ткаченко відкрив виставку «Золото Поділля» і закликав ходити у музеї

У Києві в Національному музеї історії України у п’ятницю, 16 жовтня, відкрили виставковий міжмузейний проєкт «Золото Поділля: історія народів», який презентує найвідоміші археологічні знахідки з Вінницького обласного краєзнавчого музею та самого НМІУ.

Участь у відкритті виставки взяв міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Коментарів немає