У Казахстані найманцю дали три роки в'язниці за участь в окупації Донбасу

У Казахстані найманцю дали три роки в'язниці за участь в окупації Донбасу

Алмалинський районний суд Алмати засудив до трьох років в'язниці громадянина Казахстану, який брав участь у війні на Донбасі.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє місцеве видання Літер.

Коментарів немає