Малюка покажуть відвідувачам, коли він трохи підросте
У сафарі-парку "Вест-Мідленд" вперше за 47 років народилося дитинча індійського носорога. Його батьки – 11-річна Сето і 12-річний Реп. У малюка поки немає імені. Він почуває себе добре і живе разом з мамою у приватній зоні парку. Про це повідомляється на офіційній сторінці закладу у Facebook.
Коментарів немає