Головна лікарка столичної лікарні №4 відповіла на претензії екснардепа
Директорка Київської міської клінічної лікарні №4 Тетяна Мостепан прокоментувала заяву екснародного депутата Аркадія Корнацького, який розкритикував умови лікування і перебування хворих у столичній лікарні №4.
Коментарів немає