Директорка столичної «ковідної» лікарні звернулась до політиків: Де ви були раніше?

Директорка столичної «ковідної» лікарні звернулась до політиків: Де ви були раніше?

Головна лікарка столичної лікарні №4 відповіла на претензії екснардепа

Директорка Київської міської клінічної лікарні №4 Тетяна Мостепан прокоментувала заяву екснародного депутата Аркадія Корнацького, який розкритикував умови лікування і перебування хворих у столичній лікарні №4.

Коментарів немає