Минулими вихідними у Києві відбулася яскрава подія — перший фестиваль кабріолетів. На сьогоднішній день це наймасовіший зліт автомобілів із відкритим верхом.
Те, що було задумано як збір учасників фестивалю, успішно перетворилося на імпровізоване шоу і виставку кабріолетів. Авто вишикувалися в один довгий ряд, зайнявши собою всю парковку Палацу Україна, привертаючі увагу сотень зацікавлених глядачів. А горді власники дозволяли гостям фотографуватися і робити селфі.
Коментарів немає