На Черкащині погрожували вбити кандидата на посаду голови ОТГ

На Черкащині погрожували вбити кандидата на посаду голови ОТГ

Служба безпеки України викрила факт погрози вбивством одному з кандидатів на посаду голови Звенигородської об’єднаної територіальної громади та його близьким родичам.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба СБУ.

Коментарів немає