Недільна перемога "Баварії" у фіналі Ліги чемпіонів викликала бурхливу реакцію навіть серед досить стриманих німців. Хоча, звичайно, в нинішньому складі мюнхенців чимало легіонерів. Футболісти вдосталь насолодилися своїм тріумфом відразу ж після поєдинку на поле, отримавши головний приз і зробивши величезну кількість фотографій.
Після святкування успіху на газоні стадіону в Лісабоні футболісти перебралися в підтрибунні приміщення. Мюнхенський клуб показав відео після того, як австрійський захисник Давид Алаба заніс трофей в роздягальню. Футболісти стали скандувати: "Кампеони, оле-оле-оле". Природно, шампанське полилося рікою і хлопці вже не стримували емоцій. Самому ж Алабі, який розмахував трофеєм, дісталося по дупі від Йозуа Кімміха.
Коментарів немає