Міністерство культури та Державне агентство з управління зоною відчуження опрацьовують зниження планки вікового цензу для відвідування Чорнобильської зони з 18 до 12 років.
Як повідомляє Укрінформ, про це написав голова Асоціації чорнобильських туроператорів Ярослав Ємельяненко в Фейсбуці.
Коментарів немає