До Чорнобиля на екскурсії хочуть пускати дітей з 12 років

До Чорнобиля на екскурсії хочуть пускати дітей з 12 років

Міністерство культури та Державне агентство з управління зоною відчуження опрацьовують зниження планки вікового цензу для відвідування Чорнобильської зони з 18 до 12 років.

Як повідомляє Укрінформ, про це написав голова Асоціації чорнобильських туроператорів Ярослав Ємельяненко в Фейсбуці.

Коментарів немає