Бондаренко гідно програла Мартич і залишила US Open

Бондаренко гідно програла Мартич і залишила US Open

У матчі другого кола US Open українка, яка займає 349-й рядок рейтингу WTA й отримала право виступити на турнірі за замороженим рейтингом, поступилася восьмій сіяній і 15-й у світі хорватці Петрі Мартич у двох сетах 3:6, 4:6.

У матчі, який тривав 1 годину і 24 хвилини, на рахунку українки один ейс проти восьми у суперниці, три подвійні помилки проти однієї у Мартич, і один реалізований брейк-пойнт з восьми проти 4 з 16 у хорватки.

Коментарів немає