Російські найманці під час перемир’я посилено укріплюють свої передові позиції, споруджують нові окопи і бліндажі на всіх напрямках та встановлюють мінно-вибухові загородження.
Як передає Укрінформ, про це під час брифінгу повідомила речниця Міноборони Юлія Пампуха з посиланням на інформацію Головного управління розвідки Міноборони.
Коментарів немає