Турецька компанія "Ozaltіn Іnsaat Tіcaret VE Sanayі AS" лише починає ремонтні роботи на автошляху М-18 "Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта", хоча контракт з "Укравтодором" підрядник підписав ще навесні цього року.
Про це повідомляє "Перший Запорізький", журналісти якого провели ревізію ділянки траси між Запоріжжям та Мелітополем.
Коментарів немає