Юлія #Бандитка Чигринець, фіналістка шоу Від пацанки до панянки, зробила радикальний вчинок: поголила свою голову налисо. Але зробила дівчина це з благими намірами, щоб підтримати подругу.
Фіналістка четвертого сезону зважилася на таку трансформацію, щоб підбадьорити подругу, хвору на рак. Оскільки Юлія перукар, нову стрижку вона зробила собі самостійно.
Коментарів немає