Станом на ранок 14 вересня в Збройних силах на гостру респіраторну хворобу COVID-19 хворіє 665 осіб. За попередню добу виявлено 24 нових випадки.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба командування Медичних сил ЗСУ.
Станом на ранок 14 вересня в Збройних силах на гостру респіраторну хворобу COVID-19 хворіє 665 осіб. За попередню добу виявлено 24 нових випадки.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба командування Медичних сил ЗСУ.
Коментарів немає