В українській армії за добу - 24 нових випадки COVID-19

В українській армії за добу - 24 нових випадки COVID-19

Станом на ранок 14 вересня в Збройних силах на гостру респіраторну хворобу COVID-19 хворіє 665 осіб. За попередню добу виявлено 24 нових випадки.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба командування Медичних сил ЗСУ.

Коментарів немає