Раді запропонують відновити програму мобільності молоді

Раді запропонують відновити програму мобільності молоді

Група народних депутатів має намір подати пропозиції щодо внесення змін до державного бюджету, які дадуть змогу відновити програму мобільності молоді.

Про це депутат, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук повідомила на пресконференції в Укрінформі.

Коментарів немає