Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко обговорив з послом Королівства Норвегія в Україні Еріком Сведалом подальшу роботу українсько-норвезької Міжурядової комісії у галузі торгівлі, підприємництва та економіки та новий законопроєкт про туризм.
Як повідомляє Укрінформ із посилання на сторінку глави МКІП у Фейсбуці, цих тем сторони торкнулися під час зустрічі у Києві.
Коментарів немає