За минулу добу окупанти на Донбасі один раз відкривали вогонь з гранатометів.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресцентр штабу ООС. «Минулої доби у районі проведення операції Об’єднаних сил, зафіксовано 1 факт порушення режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації», - йдеться у повідомленні. Зокрема, поблизу Авдіївки ворог здійснив кілька пострілів з підствольного та ручного протитанкового гранатометів. Бойових втрат, внаслідок ворожих пострілів, немає. Читайте також: Сапери за минулу добу розмінували на Донбасі понад 7 га прифронтових територій – штабВід початку поточної доби, 28 серпня, на усіх ділянках фронту спостерігається тиша, порушень повного та всеосяжного режиму припинення вогню не зафіксовано. У штабі зазначили, що військовослужбовці дотримуються режиму тиші та перебувають напоготові дати відсіч у разі загрози їхньому життю чи здоров’ю.
Коментарів немає