Зеленський подякував танкістам за героїзм та захист України

Зеленський подякував танкістам за героїзм та захист України

Президент України Володимир Зеленський привітав українських воїнів-танкістів, ветеранів танкових військ і працівників танкобудівної галузі з професійним святом.

Як передає Укрінформ, вітання опубліковане на сайті Президента.

Коментарів немає