Співробітник муніципального управління в японському місті Кобе був звільнений через 24 роки роботи через те, що мав вищу освіту. Його вакансія призначалася виключно для випускників середньої школи, пише Japan Today.
48-річний чиновник працював в бюро гідротехнічних споруд з 1996 року. В резюме, яке він тоді надав, чоловік приховав те, що закінчив ВНЗ.
Коментарів немає