Найбільше "Ніссанів" і "Тесел" зі США — в Україні їздить майже 24 тисячі електромобілів

Найбільше

В Україні зареєстрували майже 24 тисячі електрокарів станом на вересень цього року. Про це 2 жовтня повідомили на засіданні Робочої групи щодо розвитку електротранспорту в Україні.

"Ринок електромобілів у світі розвивається досить швидко. І Україна — не виняток", — каже міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Коментарів немає