В Україні зареєстрували майже 24 тисячі електрокарів станом на вересень цього року. Про це 2 жовтня повідомили на засіданні Робочої групи щодо розвитку електротранспорту в Україні.
"Ринок електромобілів у світі розвивається досить швидко. І Україна — не виняток", — каже міністр інфраструктури Владислав Криклій.
Коментарів немає