Українці отримують фальшиві сповіщення про порушення швидкісного режиму на дорогах. Так звані "листи щастя" надходять навіть тим, у кого машини немає.
Потрібно знати, що квитанцій про порушення правил дорожнього руху правоохоронці вже не розсилають. Зараз водії отримують спеціальні постанови.
Коментарів немає