Компанія Tesla випустить оновлення для програмного забезпечення електрокарів. Про це нещодавно написав глава компанії Ілон Маск у своєму Twitter.
Full Self-Driving Beta (Повноцінний автопілот бета) впроваджуватимуть якомога повільніше й обережніше. Ранній доступ до оновлення отримають лише досвідчені водії Tesla, уточнив у своєму дописі Маск.
Коментарів немає