В Україні знайшли велику колекцію ретро-мотоциклів

В Україні знайшли велику колекцію ретро-мотоциклів

Житель міста Берегово зібрав одну з найбільших в Україні колекцій старовинних мопедів і мотоциклів. Відеоогляд музею минулого тижня опублікував український блогер Олег Омельницький на своєму YouTube-каналі OlegAC.

Колекціонер і реставратор Остап Бойко є засновником першого в Україні Ретро Мото Музею.

Коментарів немає