Житель міста Берегово зібрав одну з найбільших в Україні колекцій старовинних мопедів і мотоциклів. Відеоогляд музею минулого тижня опублікував український блогер Олег Омельницький на своєму YouTube-каналі OlegAC.
Колекціонер і реставратор Остап Бойко є засновником першого в Україні Ретро Мото Музею.
Коментарів немає