Українці почали отримувати липові постанови про порушення Правил дорожнього руху, які записує автоматична система фото- та відеофіксації. Про це нещодавно повідомили у виданні "Сегодня".
Постанови про штрафи отримували навіть люди, які не водять авто. При цьому, шахраї знають повні імена та адреси потенційних жертв. Інколи особам, що не сплатили фейковий штраф, погрожують по телефону.
Коментарів немає