В Україні посилили відповідальність за крадіжки автомобілів. Президент підписав відповідний закон 22 вересня. Про це повідомили в офісі Володимира Зеленського.
За викрадення автівок більше не штрафуватимуть. Замість цього зловмисників саджатимуть за ґрати на термін від 3 до 5 років.
Коментарів немає