Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 2-1. Michniewicz: Stan Pekharta mnie niepokoi. Szkoda byłoby stracić takiego piłkarza

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 2-1. Michniewicz: Stan Pekharta mnie niepokoi. Szkoda byłoby stracić takiego piłkarza

Nie ma komentarzy