Odense BK - FC Kopenhaga 3-2 w 1. kolejce ligi duńskiej. Dwie bramki Kamila Wilczka

Odense BK - FC Kopenhaga 3-2 w 1. kolejce ligi duńskiej. Dwie bramki Kamila Wilczka

Nie ma komentarzy