Co z komisj ds. pedofilii? Pawlak: Jeli urzd powstanie w 1,5 miesica, to bdzie to osignicie

Co z komisj ds. pedofilii? Pawlak: Jeli urzd powstanie w 1,5 miesica, to bdzie to osignicie

Nie ma komentarzy