Marek Pęk: Złożyłem prośbę do Tomasza Grodzkiego o zwołanie posiedzenia Senatu

Marek Pęk: Złożyłem prośbę do Tomasza Grodzkiego o zwołanie posiedzenia Senatu

Nie ma komentarzy