Kaczyski: Nie jestem zwolennikiem stanu nadzwyczajnego. Nawoywanie do lockdownu jest szkodliwe

Kaczyski: Nie jestem zwolennikiem stanu nadzwyczajnego. Nawoywanie do lockdownu jest szkodliwe

Nie ma komentarzy