Ryszard Terlecki o liście Jana Krzysztofa Ardanowskiego: Dramatyzuje i nie ma racji

Ryszard Terlecki o liście Jana Krzysztofa Ardanowskiego: Dramatyzuje i nie ma racji

Nie ma komentarzy